Opel Astra
Sports Tourer 1.4 Turbo Design Edition | Navi | Climate | Cruise | PDC |
Direct kopen, basisprijs: € 7.250,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.250,-
LEASEPRIJS: € 119,49 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.450,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Astra |
|---|---|
| Uitvoering: | Sports Tourer 1.4 Turbo Design Edition | Navi | Climate | Cruise | PDC | |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 januari 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 133.792 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 119,49 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.250,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.364 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.337 kg |
| Wielbasis: | 269 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 17"
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaal kleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie
- Audio installatie
- DAB ontvanger
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Navigatiesysteem full map
- Radio-cd/mp3 speler
- Spraakbediening
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun voor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate control
- Comfortstoel(en)
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Regensensor
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Hill hold functie
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Bluetooth
- Bluetooth
- Business-pakket
- Design+ pakket
- Edition+ pakket
- electronic climate control
- electronic climate control
- Exterieur-pakket
- extra getint glas achter
- extra getint glas achter
- Navigatie-pakket
- Reservewiel
- stuur leder
- stuur leder
- stuur leder
- stuur multifunctioneel